Dnes je Sobota 21.05.2022 , meniny má Zina

VELKOSŤ PÍSMA A A A

Diskusná skupina

Pre knižnice zapojené do konzorcionálneho konta EZB pre Slovenskú republiku bola vytvorená diskusná skupina EZB. Diskusná skupina umožní rýchlu komunikáciu medzi slovenskými knižnicami zapojenými v konzorcionálnom konte EZB, prispeje k riešeniu problémov a otázok pri administrácii kont jednotlivých knižníc, poslúži na informovanie o dôležitých udalostiach komunikovaných a prejednávaných v nemeckej mailing-liste pre EZB, vytvorí platformu na diskusiu o službe EZB.

  

Všeobecné informácie a prihlásenie sa do mailing list

Všeobecné informácie o diskusnej skupine. Tu sa zároveň môžete do diskusnej skupiny prihlásiť.

  

Komunikácia prostredníctvom mailing list

Ak máte záujem zapojiť sa do diskusie či zaslať správu do diskusnej skupiny, pošlite e-mail.

  

Zmeny a odhlásenie z mailing list

Ak sa budete chcieť odhlásiť alebo vykonať zmeny vo Vašom konte, navštívte Vašu účastnícku stránku na adrese, ktorú máte uvedenú v privítacom e-maili zaslanom po akceptovaní Vašej prihlášky do mailing-list EZB. Zmenu môžete uskutočniť aj zaslaním e-mailu na adresu mailing listu . Do predmetu alebo tela textu vpíšte slovo „help“ a obratom dostanete správu s inštrukciami.

  

Heslo

Aby ste mohli vstupovať a meniť Vaše konto, musíte poznať heslo (password), ktoré Vám systém zašle po zahlásení do diskusnej skupiny. Toto heslo Vám bude automaticky zasielané každý mesiac mailom v prípade, že túto funkciu vo svojich nastaveniach nezrušíte.

 

Posledná aktualizácia: Aktualizované 15.12.2009 10:27  Tlačiť Hore

Subpage right banner