Dnes je Utorok 22.09.2020, meniny má Móric
Diskusná skupina

Pre knižnice zapojené do konzorcionálneho konta EZB pre Slovenskú republiku bola vytvorená diskusná skupina EZB. Diskusná skupina umožní rýchlu komunikáciu medzi slovenskými knižnicami zapojenými v konzorcionálnom konte EZB, prispeje k riešeniu problémov a otázok pri administrácii kont jednotlivých knižníc, poslúži na informovanie o dôležitých udalostiach komunikovaných a prejednávaných v nemeckej mailing-liste pre EZB, vytvorí platformu na diskusiu o službe EZB.

  

Všeobecné informácie a prihlásenie sa do mailing list

Všeobecné informácie o diskusnej skupine. Tu sa zároveň môžete do diskusnej skupiny prihlásiť.

  

Komunikácia prostredníctvom mailing list

Ak máte záujem zapojiť sa do diskusie či zaslať správu do diskusnej skupiny, pošlite e-mail.

  

Zmeny a odhlásenie z mailing list

Ak sa budete chcieť odhlásiť alebo vykonať zmeny vo Vašom konte, navštívte Vašu účastnícku stránku na adrese, ktorú máte uvedenú v privítacom e-maili zaslanom po akceptovaní Vašej prihlášky do mailing-list EZB. Zmenu môžete uskutočniť aj zaslaním e-mailu na adresu mailing listu . Do predmetu alebo tela textu vpíšte slovo „help“ a obratom dostanete správu s inštrukciami.

  

Heslo

Aby ste mohli vstupovať a meniť Vaše konto, musíte poznať heslo (password), ktoré Vám systém zašle po zahlásení do diskusnej skupiny. Toto heslo Vám bude automaticky zasielané každý mesiac mailom v prípade, že túto funkciu vo svojich nastaveniach nezrušíte.

 

Posledná aktualizácia: Aktualizované 15.12.2009 10:27  Tlačiť HoreSubpage right banner